شنبه, 25 فروردين 1403
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ 
  • تعداد بازدید : 19
معاون توسعه بازرگانی سازمان جهادكشاورزی گلستان: تامین و عرضه كالاهای اساسی در نمایشگاه های بهاره استان انجام می شود
نمایشگاه عرضه کالاهای اساسی از ۲۰ اسفند در پنج شهرستان استان گلستان دایر شد و از ساعت ۱۰ صبح تا ۶ عصر و در صورت نیاز و استقبال تا ۸ شب قابل تمدید است

معاون توسعه بازرگانی سازمان جهادکشاورزی گلستان: تامین و عرضه کالاهای اساسی در نمایشگاه بهاره

به گزارش روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی گلستان؛ نمایشگاه عرضه کالاهای اساسی از ۲۰ اسفند در پنج شهرستان استان گلستان دایر شد و از ساعت ۱۰ صبح تا ۶ عصر و در صورت نیاز و استقبال  تا ۸ شب قابل تمدید است.

حسین پهلوانان معاون توسعه بازرگانی و تنظیم بازار سازمان جهادکشاورزی استان گلستان درباره این نمایشگاه عرضه کالاهای اساسی گفت: بر اساس تفاهم نامه وزارت جهادکشاورزی و اتاق تعاون، در نمایشگاه عرضه کالاهای اساسی اقلامی همچون مرغ، گوشت قرمز منجمد، شکر، برنج تنظیم بازاری، برنج محلی، شیرینی، آجیل، لبنیات و هم چنین تخم مرغ، خرما، رب، ماکارونی ،حبوبات ،کنسرو ، لوازم بهداشتی و … عرضه خواهد شد.

معاون توسعه بازرگانی و تنظیم بازار جهادکشاورزی استان در ادامه افزود: این نمایشگاه در پنج شهرستان گرگان، گنبد، علی آباد کتول، بندر ترکمن و بندرگز برپا شده است.

 آدرس نمایشگاه ها؛ در گرگان کیلومتر ۱ جاده آق قلا پشت فروشگاه اسکای مون و در شهر گنبد کاووس جاده آزادشهر پشت بازار روسها انبار ۷ هزار تنی تعاون روستایی و در شهر بندر ترکمن بلوار عابدی کر به سمت گمیشان قبل از پمپ گاز سی ان. جی بازارچه و در شهر بندرگز خیابان پاسداران غربی کوچه مسجد جامع محوطه مسجد جامع و در شهر علی آبادکتول خیابان کارخانه پنبه، اتحادیه تعاون روستایی برگزار می شود.

در این نمایشگاه‌ ها، کالاهای اساسی مورد نیاز مردم در آستانه سال جدید با قیمت حداقل ۱۰درصد و برخی اقلام تا ۳۰ درصد زیر قیمت بازار به دست مصرف کننده می رسد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.1.7.0
    V6.1.7.0