• تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۳/۲۱ 
  • تعداد بازدید : 44
  • کد خبر : ۸۳۸۲
آغاز ثبت نام آزمون سنجش مهارت برای اخذ دیپلم در مركز تحقیقات و آموزش گلستان
ثبت نام آزمون سنجش مهارت جهت اخذ دیپلم برای فصل بهار ۱۳۹۹ در محل ساختمان شهید حاجی کریمی معاونت آموزش مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان گلستان آغاز شد.

آغاز ثبت نام آزمون سنجش مهارت برای اخذ دیپلم در مرکز تحقیقات و آموزش گلستان

ثبت نام آزمون سنجش مهارت جهت اخذ دیپلم برای فصل بهار ۱۳۹۹ در محل ساختمان شهید حاجی کریمی معاونت آموزش مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان گلستان آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان گلستان، اسکندرلی رئیس گروه آموزش های رسمی مرکز در این خصوص گفت: برنامه زمان بندی آزمون های سنجش مهارت برای فصل بهار از ثبت نام تا صدور گواهینامه مهارت اعلام شد این آزمون ها در هر فصل فقط یک بار برگزار می شود و ثبت نام از متقاضیان برای اخذ دیپلم کاردانش رشته تولیدنهال و  جنگل کاری از تاریخ ۱۵/۳/۹۹ آغاز و تا تاریخ ۲۸/۳/۹۹ ادامه دارد.

متقاضیان این آزمون ها در صورت داشتن شرایط طبق اطلاعیه پیوست نسبت به ثبت نام اقدام نمایند و در صورت قبولی در آزمون برای متقاضیان گواهینامه مهارت در رشته مورد درخواست صادر می شود که در نهایت با همکاری آموزش و پرورش منجر به صدور دیپلم رسمی آموزش و پرورش می شود.

شرایط ثبت نام:

1- داشتن کارنامه قبولی پایه سوم راهنمایی

2- داشتن حداقل سن 18 سال تمام برای خانم ها و آقایان

3- داشتن کارت پایان خدمت یا معافیت نظام وظیفه و تحصیلی برای آقایان

 

تاریخ ثبت نام برای فصل بهار 99 از 15 الی 28 خرداد ماه 99 الی 28 خرداد ماه 99

ثبت نام به صورت اینترنتی با مراجعه به سایت www.saamak.ir

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 32154960-017 و کردکوی 34323827-017 تماس و یا به آدرس : گرگان جرجان 5 معاونت مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان گلستان مراجعه نمایید.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.2.0.0